LIDER NA RYNKU NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH

O NAS

JG Group od 2005 roku buduje pozycję lidera na rynku narzędzi skrawających oraz części maszyn i oprzyrządowania dla przemysłu. Naszym kapitałem są ludzie, profesjonalni, zaangażowani, pełni pasji, z doświadczeniem i energią do działania. Kreatywni i otwarci na potrzeby Klientów!

Nieustanny rozwój! Inwestowanie w innowacyjne rozwiązania! Stawianie na współpracę z silnymi Partnerami! Taką strategię kontynuujemy w 2021 roku!

O NAS
To co nas wyróżnia to kompleksowe podejście

To co nas wyróżnia to kompleksowe podejście

Produkcja i pełna obsługa serwisowa narzędzi do obróbki metalu, a także narzędzi formujących, usługi z zakresu obróbki, w ramach technologii cieplno-chemicznej jak i w technologii napylania, doradztwo oraz kontrola jakości, lutowanie i hartowanie indukcyjne, spawanie TIG-AC, napawanie plazmowe GAP, realizacja indywidualnych, najbardziej wymagających projektów Klienta oraz sprzedaż narzędzi własnych to obszary naszych kompetencji. Właśnie, to wszystko składa się na #JG_EFEKT!

Więcej

Stawiamy na automatyzację naszych procesów produkcyjnych

Wdrożenie systemu do automatyzacji prac konstrukcyjnych i technologicznych w systemie NX firmy Siemens Digital Industries Software to jeden z etapów automatyzacji procesów technologicznych, który realizujemy z naszym wieloletnim Partnerem CAMdivision Sp. z o.o.

✔ Nieustanny rozwój! Inwestowanie w innowacyjne rozwiązania! Stawianie na współpracę z silnymi Partnerami! Taką strategię kontynuujemy i w 2021 roku!
✔ Inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, przyczyniają się do usprawnienia procesów produkcyjnych oraz pozwalają nam na świadczenie najlepszej jakości rozwiązań.

Więcej

Jak pracujemy?

✔ Wszystkie narzędzia w naszej ofercie wykonujemy od podstaw. Na etapie projektowania aktywnie konsultujemy z klientem każdy wymiar na podstawie dostarczonego przez niego rysunku. W maksymalnie krótkim czasie po otrzymaniu zapytania przedstawiamy ofertę z szacowanym czasem wykonania narzędzi. Po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do produkcji.

✔ Na każdym etapie kontrolujemy czy Państwa narzędzie jest wykonywane zgodnie z rysunkiem ofertowym oraz z najwyższymi normami. Wszystkie operacje w ramach całego procesu wykonujemy 100% na miejscu, co stanowi gwarancję najwyższej jakości i maksymalnej optymalizacji czasu realizacji zlecenia.

Jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas produkcji!

Jak pracuje się w JG Group?

JG Group to w pełni wykwalifikowany zespół inżynierów, konstruktorów, specjalistów, którego atutem jest unikalne połączenie wiedzy teoretycznej i doświadczenia zdobytego w praktyce w obszarze produkcji narzędzi.

PARK MASZYNOWY

Nasze Realizacje – Efekt JG

Realizacja dla Klienta – firmy EDBAK Sp. z o.o.
Realizacja dla Klienta – firmy EDBAK Sp. z o.o.

„Dzięki współpracy z JG Group jesteśmy w stanie zrealizować bardzo cenny dla nas długoterminowy kontrakt, a co istotne trwałość narzędzia przekroczyła nasze oczekiwania” Arkadiusz Mazur – Kierownik działu CNC Edbak Poznajcie ostatnią realizację dla naszego Klienta - firmy EDBAK Sp. z o.o. Wyzwaniem był duży rozmiar i głębokość gwintu, przez co zastosowanie standardowych narzędzi było niemożliwe. Jedynie naszej firmie udało się wypracować rozwiązanie, spełnić oczekiwania i zrealizować projekt w bardzo krótkim czasie.

Więcej
Realizacja dla firmy STEVA Group, producenta wysokiej jakości wyrobów
Realizacja dla firmy STEVA Group, producenta wysokiej jakości wyrobów

Klient, z którym współpracujemy od kilku lat w zakresie regeneracji oraz wykonania nowych przyrządów do tłoczenia, zwrócił się do nas ze zleceniem wykonania nowych narzędzi.

Więcej
Jak zredukować czas procesu produkcyjnego o 50% na przykładzie realizacji dla Klienta z branży hydraulicznej
Jak zredukować czas procesu produkcyjnego o 50% na przykładzie realizacji dla Klienta z branży hydraulicznej

Jak zredukować czas procesu produkcyjnego o 50%? Poznajcie rozwiązanie wypracowane przez naszych Ekspertów JG Precision dla jednego z naszych Klientów z branży hydraulicznej.

Więcej
Narzędzie dla Klienta, oferującego rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej
Narzędzie dla Klienta, oferującego rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej

Poznajcie opracowane przez naszych Ekspertów narzędzie dla Klienta, oferującego rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej. Narzędzie umożliwia wykonanie dwóch różnych kanałów podczas jednego zadania obróbczego.

Więcej

Stawiamy na silnych Partnerów i współpracę z najlepszymi!

Wykorzystywane przez nas nowoczesne przyrządy do pomiaru i kontroli narzędzi skrawających pozwalają dostarczyć rozwiązania spełniające oczekiwania naszych Klientów

Otwieramy się na kooperację i inwestycje w automatyzację. Elastyczność działania i zdolność podejmowania ryzyka oraz poszukiwanie innowacji to nasz plan na najbliższe miesiące. Do kontroli międzyoperacyjnej oraz końcowej wykorzystujemy m.in. wysokiej klasy przyrządy kontrolno- pomiarowe.
Dzięki ścisłej współpracy z naszymi partnerami:
✔️Serwis Systemów Pomiarowych 3D Sp. z o.o.
✔️EROWA SA
✔️CMM COORD3
✔️ZOLLER

JG Group jest w stanie zaoferować szereg rozwiązań najwyższej jakości! Synergia dla rozwoju!

Więcej