Precyzja narzędzia

to precyzja detalu.

NARZĘDZIA KATALOGOWE

Podczas wizyt u naszych Klientów często pojawiały się aspekty obróbki skrawaniem, na które nie do końca odpowiadałyby dotychczas dostępne na rynku rozwiązania. Te problemy, o których słyszeliśmy zainspirowały nasz zespół do wypracowania frezów z linii HUMMMILL.
Skupiliśmy się na tych aspektach, które znacząco pozwoliłyby na zwiększenie uniwersalności narzędzia, wypracowanie większej jego żywotności oraz optymalizacji kosztowej i czasowej procesów obróbczych.

NARZĘDZIA KATALOGOWE

NARZĘDZIA SPECJALNE

Precyzja narzędzia to precyzja detalu.
Dzięki doświadczeniu jakie zebraliśmy przez ostatnie 15 lat, Eksperci JG Precision Tools są w stanie opracować narzędzia, które skrócą czas obróbki, co bezpośrednio przekłada się na niższe koszty produkcji.

Więcej

DAJ SWOIM NARZĘDZIOM DRUGIE ŻYCIE

Korzyści, jakie niesie ze sobą regeneracja narzędzi w procesie produkcji to przede wszystkim oszczędności finansowe aż do 75%!
Szukasz natychmiastowych oszczędności? Zużyte narzędzia niekoniecznie muszą trafiać na "złom"! JG Group realizuje kompleksową obsługę serwisową oraz regenerację narzędzi do obróbki metalu dla wielu branży m.in. automotive, lotnictwa i maszynowego.

Więcej

OPRAWKI NARZĘDZIOWE DO TOKAREK CNC

Oprawki narzędziowe stanowią jeden z kluczowych czynników decydujących o produktywności obróbki skrawaniem.
JG Group jest autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem firmy EWS Tool Technologies na terenie Polski. EWS Tool Technologies jest światowym liderem w dziedzinie napędzanych jak i statycznych oprawek do tokarek CNC i niemieckim największym producentem oprawek tokarskich.

Nasza oferta obejmuje również profesjonalny serwis i regenerację różnego rodzaju uchwytów narzędziowych do maszyn, zarówno tokarek jak i frezarek.
Nasi Eksperci są w stanie zregenerować praktycznie każdy model oprawki również innych producentów takich jak:
WTO GmbH I ESA Eppinger GmbH I #BENZtooling I Craftsman Tools Ltd I heimatec GmbH I M.T. S.r.l. I mimatic I ALGRA S.P.A.

Więcej

PARK MASZYNOWY

W JG Group wykorzystujemy maszyny i technologie dostarczone przez światowych liderów w branży.
Stawiamy na najnowocześniejszą technologię dostępną na rynku. Nowoczesny park maszynowy zapewnia najwyższą precyzję wykonania naszych produktów i usług. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom naszych Klientów, dostarczając narzędzia o najbardziej skomplikowanej budowie, ekstremalnej trwałości, w maksymalnie krótkim czasie

POZNAJ NAS

JG Group tworzą̨ profesjonalni, zaangażowani, pełni pasji ludzie, z doświadczeniem i energią do działania. Kreatywni i otwarci na potrzeby Klientów!
W pełni wykwalifikowany zespół inżynierów, konstruktorów, specjalistów, którego atutem jest unikalne połączenie wiedzy teoretycznej i doświadczenia zdobytego w praktyce w obszarze produkcji narzędzi.

Marek Dziuba
Marek Dziuba

Kierownik Działu Konstrukcyjnego
t: +48 81 440 83 44

Tomasz Kańczugowski
Tomasz Kańczugowski

Doradca techniczno-handlowy
t: +48 505 247 533

Marek Olszówka
Marek Olszówka

Doradca techniczno-handlowy
t: +48 501 403 597

NASZE REALIZACJE

Jak zredukować czas procesu produkcyjnego o 50% na przykładzie realizacji dla Klienta z branży hydraulicznej
Jak zredukować czas procesu produkcyjnego o 50% na przykładzie realizacji dla Klienta z branży hydraulicznej

Jak zredukować czas procesu produkcyjnego o 50%? Poznajcie rozwiązanie wypracowane przez naszych Ekspertów JG Precision dla jednego z naszych Klientów z branży hydraulicznej.

Więcej
Realizacja dla Klienta – firmy EDBAK Sp. z o.o.
Realizacja dla Klienta – firmy EDBAK Sp. z o.o.

„Dzięki współpracy z JG Group jesteśmy w stanie zrealizować bardzo cenny dla nas długoterminowy kontrakt, a co istotne trwałość narzędzia przekroczyła nasze oczekiwania” Arkadiusz Mazur – Kierownik działu CNC Edbak Poznajcie ostatnią realizację dla naszego Klienta - firmy EDBAK Sp. z o.o. Wyzwaniem był duży rozmiar i głębokość gwintu, przez co zastosowanie standardowych narzędzi było niemożliwe. Jedynie naszej firmie udało się wypracować rozwiązanie, spełnić oczekiwania i zrealizować projekt w bardzo krótkim czasie.

Więcej
Narzędzie dla Klienta, oferującego rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej
Narzędzie dla Klienta, oferującego rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej

Poznajcie opracowane przez naszych Ekspertów narzędzie dla Klienta, oferującego rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej. Narzędzie umożliwia wykonanie dwóch różnych kanałów podczas jednego zadania obróbczego.

Więcej

Pełna automatyzacja procesów pomiarowych pozwala na precyzyjną kontrolę elementów na każdym etapie produkcji

Pełna automatyzacja procesów pomiarowych pozwala na precyzyjną kontrolę elementów na każdym etapie produkcji.
Kontrola jakości to nieodłączny element procesu produkcyjnego. Jakość elementów weryfikowana jest na wszystkich etapach produkcji, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Więcej