Oferta

Precyzja narzędzia to precyzja detalu

Narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb

Zadaniem oddziału JG Precision tools jest sprostanie wymaganiom klientów w zakresie precyzyjnych narzędzi do obróbki skrawaniem. Przy detalach wymagających wysokiej precyzji, nie ma miejsca na niedociągnięcia. Wykonujemy narzędzia z wysokiej klasy węglika spiekanego.

Posiadamy wiele nowoczesnych maszyn za pomocą których możemy dostarczyć narzędzia o skomplikowanej budowie, wysokiej trwałości w krótkim czasie. Dzięki doświadczeniu jakie zbieraliśmy przez ostatnie 15 lat jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów. Każde wyprodukowane narzędzie jest sprawdzane przez nasz dział kontroli jakości. Wszystkie nasze narzędzia posiadają dokładną dokumentacje techniczną.

Nasza specjalnością są precyzyjne frezy palcowe, wiertła stopniowe, rozwiertaki, płytki specjale z określonym przez klienta profilem.

play video

i

JG Precision Tools - Prezentacja możliwości

inżyniering

Narzędzia precyzyjne na specjalne zamówienie

Narzędzia w naszej ofercie wykonujemy od podstaw. Na etapie projektowania aktywnie konsultujemy z klientem każdy wymiar na podstawie dostarczonego przez niego rysunku. W krótkim czasie po otrzymaniu zapytania przedstawiamy ofertę z prawdopodobnym czasem wykonania narzędzi. Po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do produkcji. Na każdym etapie upewniamy się że narzędzie jest wykonywane zgodnie z rysunkiem ofertowym oraz z naszymi normami. Wszystkie możliwe operacje jakie wykonujemy w jednym miejscu zapewniając wysoka jakość. Dzięki temu jesteśmy w stanie skrócić czas produkcji oraz dostarczyć narzędzia do klienta zgodnie z naszym harmonogramem produkcyjnym

Efekt JG

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

AKCEPTUJĘ